BİLGİ SORULARI

SIKÇA SORULAN SORULAR

Teknoloji çağının sağladığı kolaylıklar ve fırsatlar, insanları daha bilinçli tüketici haline getirdi. Bilinçli tüketiciler, ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılayan internet sitelerine yönelme eğilimindedirler. Teknolojiyi sanal ortamda kullanmadan, internet sitesi oluşturmadan rekabetçi bir pazarda savaşmanın imkansızlığı su götürmez bir gerçektir.

Proje, yapım süresince her daim raporlanır. Tasarımsal veya işlevsel tüm faaliyetler bilginiz ve onayınız dahilinde gerçekleşir. Gerekli görüldüğü takdirde her an müdahale edebilirsiniz.

Web tasarım sürecinin ve  internet sitenizin faaliyet aşamasının başından sonuna dek 7/24 WhatsApp desteği ve mesai saatleri içerisinde arayabileceğiniz müşteri temsilcimiz ile daima yanınızdayız.

İnternet sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm bileşenler tarafımızca sağlanır. Web sitelerimizde kullandığımız donanım ve hizmetler; sınırsız trafik, sınırsız e-posta hesabı, sınırsız SSD disk, ücretsiz SSL sertifikası, her web sitesi için ayrı ayrı 4 GB RAM ve 2 çekirdek işlemci gibi üst düzey alt yapılardır.

Web tasarım projesinin büyüklüğüne bağlı olmakla beraber internet siteniz 2 ila 7 gün içerisinde kurulur. İnternet sitenizle beraber oluşturulacak logo tasarımı veya diğer grafik tasarımları sürecin uzunluğunu işaret eder.

HAKKIMIZDA BİLGİLER

HERHANGİ BİR SORU İÇİN BİZE ULAŞIN

Error: Contact form not found.